На Радивилівщині відзначили 73-ту річницю визволення району від німецько-фашистських загарбників

Саме з цієї нагоди в Радивилові відбулося покладання вінків та квітів до пам’ятників, які увічнюють подвиг воїнів, живих і полеглих, повсякчас нагадуючи про Другу світову війну, а також до могил героїв війни Павла Стрижака, Андрія Демьохіна, Миколи Маркелова і Опанаса Волковенка. Про це пише ПРО РАДИВИЛІВ з посиланням на Радивилівську РДА.

На братському кладовищі біля Меморіалу Слави відбулося богослужіння, яке провели священики Свято-Олександро-Невської церкви.

Своїми думками про війну світову і ту, яка нині триває на сході України, говорили настоятель храму отець В’ячеслав Демчук, міський голова Радивилова Микола Карапетян, голова районної ветеранської організації Василь Бондар, ветеран педагогічної праці, поет Євген Гудима.

Вручені Почесні грамоти ради Організації ветеранів України громадським активістам Гудимі Євгену Петровичу і Арламовському Юрію Григоровичу. Від районної ветеранської організації вони нагороджені іменними годинниками. Такі ж відзнаки чекають Лисака Петра Васильовича, який нині перебуває на лікуванні в обласній лікарні.

З нагоди чергової річниці визволення Радивилова в місті проводяться спортивні змагання.

У заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Ващук, міський голова Радивилівської об’єднаної територіальної громади Микола Карапетян, його заступники Віктор Ісюк і Олександр Пастух, т.в.о. районного військового комісаріату Олег Плевако, керуючий справами районної ради Анатолій Тимошейко, представники районної і міської ветеранських організацій, місцеві жителі, представники духовенства, ЗМІ.