На Рівненщині поліцейського судитимуть за ДТП із пораненими

Прокуратурою Рівненської області забезпечено об’єктивне досудове розслідування та участь у розгляді судом обвинувального акта стосовно працівника патрульної поліції, який вчинив дорожньо-транспортну пригоду, внаслідок якої потерпілим спричинені середньої тяжкості тілесні ушкодження (ч. 1 ст. 286 КК України). Про це пише ПРО РІВНЕ з посиланням на Магнолія-ТВ.

Доведено, що 14.08.2016 по вул. Соборній у м. Рівне обвинувачений (перебував поза службою), керуючи автомобілем «BMW 530», не вибрав безпечної швидкості руху, вдарився у бордюр, залізобетонну опору і перекинувся. Внаслідок цієї ДТП дві пасажирки вказаного автомобіля отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості.

У ході підготовчого судового засідання потерпілі та обвинувачений примирились та подали до суду клопотання про звільнення винного від кримінальної відповідальності на підставі ст. 46 КК України.

Рівненський міський суд відповідно до вимог закону, врахувавши ті обставини, що обвинувачений вперше вчинив кримінальне правопорушення невеликої тяжкості, примирився з потерпілими та відшкодував завдані збитки, ухвалив рішення про закриття кримінального провадження та звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Нині цей працівник звільнений з органів поліції.

Законодавством передбачено, що особа, яка вперше вчинила злочин невеликої тяжкості або необережний злочин середньої тяжкості, крім корупційних, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона примирилася з потерпілим та відшкодувала завдані нею збитки або усунула заподіяну шкоду.