Про свято у рокитнянській «Чебурашці»

04 червня 2018 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у дитячому будинку «Чебурашка» відбулося справжнє свято для дітей – вихованців закладу.

До них із солодощами та подарунками завітало чимало гостей – керівництво району: заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариса Кононець, начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Діренко, начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Людмила Секрет, голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук та керуюча справами районної ради Світлана Лехан.

Діти разом із директором дитячого будинку Ольгою Гавриленко та вихователями влаштували для своїх гостей справжній концерт із піснями, віршами та танцями. Свої чудові вміння та таланти показали навіть наймолодші вихованці.

Особливим подарунком для малечі став приїзд гостей зі столиці – до дітей завітала молодіжна футбольна команда «Локомотив» із їхнім тренером Галуном Іваном Івановичем та волонтером Богдан Іриною Миколаївною.

Цього сонячного дня усіх діток переповнювала радість, кожен із них отримав подарунки – дитячі іграшки від благодійного фонду «На світанку», свіжу запашну полуницю від приватного підприємця району Олександра Білоброва, спортивну форму, настільний футбол та іграшки від столичних гостей.

Тож нехай ніколи не зубожіє рука того, хто дає! Адже добро, яке ми творимо, повернеться сторицею, а добро для дітей – це щирі посмішки, радісні оченята та сповнені щастям дитячі серця! Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей!