Центральну площу Володимирця поділили загорожею

26 грудня центральна площа Володимирця була в центрі уваги в прямому сенсі цього вислову. Чому? Тому що за допомогою двох тракторів її загороджували великими дорожними клумбами.

Повідомляє сайт ПРО ВОЛОДИМИРЕЦЬ з посиланням на polissya.net.

Люди спантеличено потирали потилиці й з подивом оглядали нововведення.

Селищний голова Володимирця Олександр Осмолович поділився інформацією:

– На останній сесії селищної ради депутат О. Дуляницька висловила пропозицію встановити загороджувальні клумби; депутати її підтримали. Таку загорожу вирішено було встановити на час новорічних свят, щоб підвищити рівень безпеки для відпочиваючих, адже багато хто цими днями захоче завітати до центральної ялинки.

На закупівлю клумб виділено близько 25 тис грн. Ми ще не визначились, чи прибирати їх після свят, а чи залишити назавжди. Під час сесії також була озвучена пропозиція влаштувати парковку на загородженій території. Дане питання вирішено ще не остаточно, воно ще відкрите.

А як ви думаєте, читачі? Варто в центрі площі облаштовувати парковку для машин?

У будь-якому випадку люди вже дякують селраді за загорожу, бо пересуватись площею стало легше за лічені хвилини після встановлення клумб.

Гонщики скоса поглядають на бетонний паркан і незадоволено плюються: вже не подрифтуєш вночі, не спалиш гуму, не навернеш кола по площі, не склеїш дівчат, не похизуєшся норовом.

Люди також висловлюють думку, що клумби з часом або розіб’ють, або просто будуть розсовувати, щоб під’їхати ближче до арки. Що ж, ті, кому правила дорожнього руху і правила виховання ні до чого, трохи не розуміють, що подібні обмеження руху існують не для того, щоб качати біцепси, розсовуючи перепону, а для того, щоб на загороджену територію  не заїжджати в принципі.

Поки що машини паркуються вздовж клумб…