У Гощанському районі оглянули школу

23 лютого голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук здійснив виїзні прийоми громадян для вирішення на місці проблемних питань Криничківської та Тучинської сільських рад.Про це пише сайт ПРО ГОЩУ з посиланням на Гощанську РДА.

Керівник району зустрівся з жителями територіальних громад аби поговорити про питання, що їх турбують.

Сільські жителі просили керівника району посприяти у налагодженні водопостачання в багатоквартирному будинку. Були також звернення і особистого характеру, а саме: про матеріальну допомогу на відбудову частини будинку після пожежі та на лікування, а також щодо сприяння у призначенні житлових субсидій.

На всі запитання головою адміністрації було надано ґрунтовні роз’яснення та дано доручення відповідним службам задля оперативного та остаточного їх вирішення.

Після завершення прийому громадян Юрій Ковальчук відвідав заклади соціальної сфери, які розміщені на території Криничківської та Тучинської сільських рад та поспілкувався з їх керівниками.

Зокрема, голова РДА Юрій Ковальчук спільно з Криничківським сільським головою Оленою Коваль ознайомився з роботою Річицького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – ЗОШ І-ІІ ступенів».

У школі на даний час навчається 56 учнів, проте розрахований заклад на 192 місця. Директор НВК Олена Гончарук провела гостей кабінетами освітнього закладу, ознайомила з роботою майстерні, дитячого садка з короткотерміновим перебуванням дітей 5-річного віку, з роботою шкільної їдальні, а також було оглянуто приміщення спортзалу.

Основними темами у спілкуванні були: наповнюваність учнів у класах, а також матеріально-технічне забезпечення кабінетів навчального закладу.

За підсумками виїзного прийому громадян Юрій Ковальчук дав низку доручень.

Джерело: ПРО ГОЩУ