У області провели свято з англійської мови

Англійська мова зараз найважливіша й найпоширеніша мова. Це – державна мова у п’яти країнах: Великобританії, Канаді, США, Австралії і Новій Зеландії. Англійська мова – одна із шести офіційних і робочих мов Організації Об’єднаних Націй. Це – друга робоча мова в Європейському Співтоваристві. У багатьох Азіатських і Африканських країнах, як, наприклад, Індія або Єгипет, в колишніх Британських колоніях люди говорять англійською, крім їх рідної мови. Про це пише ПРО РІВНЕ з посиланням на Сарненську міську раду.

25 березня 2017 року відбувся дебют школи англійської мови “Enjoy English” підліткового клубу «Юність». «Hello, dear friends!» з такого вітання розпочали святкову прораму ведучі клоун Bim та клоунеса Candy. Продовж всього концерту вихованці гуртка демонстрували свої здібності та досягнення, які здобули в період навчання. Усі присутні поринули у чудову казку англійської мови: вихованці співали, танцювали, декламували вірші, навіть проявили свої акторські здібності у театральній майстерності, продемонструвавши усім відомі казки «Червона шапочка» та «Колобок».

Не залишились осторонь і глядачі – батьки. Для них була запропонована гра – вікторина, у якій кожен зміг перевірити свої знання з англійської.

Родзинкою гуртка є те, що заняття проводяться в ігровій формі, що дозволяє учням легше засвоїти вивчений матеріал і не втратити інтерес до навчання. «А хто ж зацікавлює і вдихає любов до іноземної мови?», запитаєте ви. Це молодий, енергійний, сповнений цікавих ідей та креативу педагог – Римма Марковець. Безмежно люблячи свою професію, вона вміло передає свої знання молодому підростаючому поколінню, показавши плоди своєї праці у подібних заходах і заняттях в цілому.