В Острозі провели семінар для розпорядників

16 березня в приміщенні Острозької районної державної адміністрації було проведено навчання щодо забезпечення якісної та ефективної роботи на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів e-data.gov.ua, для розпорядників, одержувачів бюджетних коштів, державних та комунальних підприємств в Острозькому районні. Участь у семінарі взяли бухгалтери державних підприємств,  установ та організацій та органів місцевого самоврядування. Про це пише ПРО ОСТРОГ з посиланням на Острозьку РДА.


Тренінг був проведений відповідно до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.09.2015 № 911-р «Деякі питання створення і функціонування Єдиного веб-порталу використання публічних коштів» Міністерством фінансів України спільно з Міжнародним фондом «Відродження» та фахівцями проекту Є-data.
Програма семінару для розпорядників та одержувачів коштів Острозького району складалася з трьох основних питань: Стратегія розвитку проекту Є-data. Моніторинг реєстрації «службових кабінетів»; Нормативно-правова база проекту Є-data. Зареєстровані зміни до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів»; Особливості роботи на порталі е-data.gov.ua суб’єктами оприлюднення інформації: Реєстрація, ключі ЄЦП, оприлюднення звітів, оприлюднення договорів, актів, додаткових угод.