В Острозькому районі вирішують важливі проблеми

Одним із діючих інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів  Острозького  району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації.

Про це пише ПРО ОСТРОГ з посиланням на Острозьку РДА.

Метою проведення таких прийомів  є  вирішення злобуденних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня. Так, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом районної державної адміністрації, 14 березня   голова райдержадміністрації Богдан Турович  приймав громадян  Вельбівненської сільської ради. Також цього ж дня в приміщені сільської ради працював мобільний соціальний офіс та спеціаліст з надання вторинної правової допомоги.

В ході прийому жителями сільської ради піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема: щодо виділення земельної ділянки на території яка належить до Вельбівненської сільської ради під кар’єр,  надання субсидій та нарахування пенсій, фінансової допомога по догляду за інвалідом І групи та соціальної допомоги по догляду за пристарілою матір’ю.

Богдан Михайлович  звернув увагу на те, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення. Всі питання будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

По закінченню прийому громадян голова районної державної адміністрації Богдан Турович відвідав дошкільний навчальний заклад «Ромашка», Вельбівненську ЗОШ І-ІІІ ст. та сільську лікарську амбулаторію.

джерело:  ПРО ОСТРОГ