Вшанували родину відомих лікарів Костопільщини

14 червня, напередодні святкування Дня медичного працівника, у Костопільському будинку школярів та юнацтва відбувся вечір-зустріч присвячений талановитій, творчій, залюбленій у свій рідний край, в рідну Україну, яка стала першоджерелом цілої династії медичних працівників – родині Зоруків.

Захід розпочався вокально-хореографічною композицією “Моя земля” у виконанні вихованців хореографічного ансамблю “Натхнення”.

На вечорі-зустрічі були присутні представники місцевої влади, громадських організацій, медичних установ, засобів масової інформації, родина та друзі.

Під час зустрічі Володимир Тимофійович та Людмила Іларіонівна розповіли присутнім про свій життєвий шлях та поділились спогадами, пов’язаними із професійною діяльністю.

Зі словами щирої вдячності до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей, звернулися голова Костопільської районної ради Сергій Ткачук та заступник голови Костопільської райдержадміністрації Оксана Кіптель, вручили почесну грамоту Костопільської райдержадміністрації та Костопільської районної ради, побажали міцного здоров’я, миру, добробуту та Божого благословення.

Теплими спогадами про співпрацю і дружбу із відомою родиною лікарів Костополя поділились Василь Головатий, який довгий час працював головним лікарем Костопільської центральної районної лікарні, Василь Осадчук, голова районної ради профспілки працівників охорони здоров’я, Олена Сініцина, лікар – терапевт, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення та інші колеги.

Депутат міської ради Олександр Садикін також привітав подружжя Зоруків та передав найщиріші вітання від міського голови Євгенія Денисюка.

Зі словами вдячності за недоспані ночі й одвічну турботу, повагу й любов звернулися доньки Вікторія та Лілія, які продовжили батьківський шлях.

У свою чергу Георгій Лазарчук, голова Костопільської районної організації ветеранів України та ініціатор проведення заходу, приєднуючись до теплих привітань, зазначив, що вечір-зустріч організовано за сприяння Костопільської райдержадміністрації, Костопільської районної ради, Костопільського будинку школярів та юнацтва, Костопільського районного будинку культури.

Справжню святкову атмосферу створювали вихованці Костопільського будинку школярів та юнацтва у виконанні хореографічних та вокальних виступів, зокрема ансамбль “Натхнення”, ансамбль сучасного танцю “Феєрія”, солісти Марія Галичиновська, Анастасія Снітчук та Анастасія Таргоній.

Загалом святковий концерт пройшов у теплій і дружній атмосфері, всі залишилися задоволеними та отримали масу позитивних емоцій.